RK EXCLUSIVE DOORS

GWARANCJA DOSKONAŁEJ IZOLACJI TERMICZNEJ

Drzwi RK Exclusive Doors posiadają komplet badań, wykonanych przez Laboratorium Techniki Budowlanej, zgodnie z normą PN-EN 14351-1+A2, potwierdzających ich bardzo dobre wyniki w ocenie: odporności na obciążenie wiatrem, przepuszczalności powietrza oraz wodoszczelności. Każde drzwi wyposażone są w komplet uszczelek stałych. Produkujemy  ekskluzywne i technicznie doskonałe drzwi zewnętrzne.

O wyjątkowej izolacyjności termicznej drzwi świadczy współczynnik przenikania ciepła UD, który osiąga doskonałe wartości 0,95/092 W/m2k (linie STANDARD i MODERN) oraz 0,71 W/m2k (EXCLUSIVE) dla naszych drzwi wejściowych.
Dzięki innowacyjnemu i najbardziej energooszczędnemu systemowi RK PREMIUM wartość ta wynosi zaledwie 0,67 W/m2k, co gwarantuje idealne parametry, również dla budownictwa pasywnego.

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT UŻYTKOWANIA

Nieustannie poszukujemy technologii, które poprawią Twój komfort użytkowania drzwi RK Exclusive Doors. Nowy system ekey dLine to rozwiązanie, które czyni Twoje drzwi inteligentnymi. Poza standardową funkcją- kontrolą dostępu za pomocą linii papilarnych, oferuje szereg niezwykle przydatnych w życiu codziennym dodatkowych udogodnień. Łączy się z systemem inteligentnego domu, gwarantuje bezpieczeństwo, komfort użytkowania i wyjątkowy design. 

Wychodząc na przeciw potrzebom każdego Klienta, posiadamy również szereg klasycznych – nowoczesnych, bezpiecznych zamków motorycznych i automatycznych od renomowanych producentów, które są alternatywą lub dodatkiem do czytnika linii papilarnych. Poznaj wachlarz naszych możliwości- wspólnie opracujemy rozwiązanie, które w pełni Cię usatysfakcjonuje i spełni Twoje oczekiwania.

WYJĄTKOWY DESIGN

Drzwi RK Exclusive Doors to połączenie bezpieczeństwa, nowoczesnej technologii, najwyższego komfortu użytkowania ale również niepowtarzalnego designu, co czyni je produktem premium, rozpoznawalnym na całym Świecie. Każde drzwi produkowane są z pasją. Dbałość o detale to nasz znak rozpoznawczy. Bezkompromisowo i rygorystycznie strzeżemy jakości naszego produktu. 

Stosujemy najpiękniejsze okładziny z całego Świata. Poza standardową paletą RAL, wykorzystujemy ręcznie formowany metal ciekły, ceramiki, spieki kwarcowe, powierzchnie drewnopodobne, imitacje betonu oraz korodowanej stali.
Spełniamy wszystkie najśmielsze marzenia projektantów
i architektów. Kochamy wyzwania  i z radością je podejmujemy. 

PASJA TWORZENIA

Każdy model to pomysł, który rodzi się przez inspiracje. Na początku pojawia się w marzeniach i jest przelewany na papier. Następnie sztab ludzi z pasją – najlepszych specjalistów, czuwa nad tym, żeby każdy jego detal był perfekcyjny. Codziennie produkujemy arcydzieła, które są efektem miłości do produktu. 

Naszym celem jest tworzenie drzwi, które będą każdego dnia godnie strzegły najważniejszego miejsca na świecie – Twojego domu, a jednocześnie wywoływały radość już na wejściu. 

Nasza produkcja to manufaktura. Za każdym centymetrem RK Exclusive Doors, stoi człowiek, który własnymi dłońmi tworzy drzwi, które mają zachwycać.  Dla nas to nie są tylko drzwi – to dzieło, w które wkładamy serce, na którym się skupiamy i rozwijamy, by dawać Ci to, czego pragniesz.

 

O firmie

Ogranicza nas tylko wyobraźnia…

W 2010 roku powstają pierwsze koncepcje, niewielkie hale produkcyjne, wyjątkowe projekty, oparte na marzeniach i wizji człowieka z pasją. Tak powstaje RK Aluminium – producent najwyższej jakości drzwi aluminiowych.

Firma rozwija się bardzo intensywnie. Doskonała strategia, najlepsi fachowcy,  precyzja wykonania, nowoczesna technologia i pomysły sprawiają, że już niebawem, firma wkracza na rynki zachodnie, gdzie zadomawia się na dobre.

Klienci doceniają najwyższą jakość, doskonałą obsługę i profesjonalizm RK.

W 2019 roku firma awansuje do klasy PREMIUM, rozpoczynając działalność pod brandem RK Exclusive Doors.

Firma rozbudowuje również swoje zaplecze produkcyjne. W 2020 roku, hale magazynowe oraz produkcyjne zajmują 5000m2 i wciąż się powiększają. 

Skutkiem długotrwałych poszukiwań najbardziej innowacyjnych rozwiązań na rynku, najbardziej unikalnych i zachwycających wykończeń oraz współpracy z najwyższej klasy designerami, jest czwarty katalog z drzwiami wejściowymi:
Kolekcja 4.0. 

Na rynek wypuszczony zostaje również zupełnie nowy produkt, który jest wejściem w absolutnie nowy wymiar- drzwi RK PIVOT DOORS.
W odpowiedzi na najnowsze trendy architektoniczne, firma RK Exclusive Doors tworzy ekskluzywne drzwi wejściowe
w rozmiarze do 2x6m oraz wadze 500kg. Spektakularne wejścia są teraz na wyciągnięcie ręki.

Najważniejszym aspektem sukcesu firmy jest pasja, która jest wyczuwalna w każdym jednym centymetrze wyprodukowanych drzwi. To ona nie pozwala na kompromisy. To ona nakazuje tworzyć najwyższą jakość
i stawać się lepszym każdego dnia. 

W tym momencie, firma szczyci się ponad 300 odbiorcami w 11 krajach Świata. 

Firma produkuje drzwi wejściowe na zamówienie, podejmując się nawet najbardziej skomplikowanych wyzwań. Nieograniczone możliwości projektowe
i konstrukcyjne są tym, co czyni RK Exclusive Doors bezkonkurencyjnym w klasie luksusowych drzwi z aluminium.

Efektem są aluminiowe drzwi wejściowe, które zapierają dech w piersiach.

Projekt-bez-tytulu-4