Kontakt

RK Aluminium Robert Karasek

ul. Ks. Józefa Londzina 31

PL 43-382 Bielsko Biała

tel.: + 48 33 4970078

oferty/wyceny: office@rkaluminium.pl

e-mail: info@rkaluminium.pl

BGŻ BNP PARIBAS S.A

IBAN : PL 16160012990002350138304021

SWIFT : PPABPLPK

Jak zamówić drzwi?

 

Produkujemy drzwi na zamówienie, nie posiadamy zatem standardowego cennika.
Każde zlecenie realizujemy w kilku etapach.

Projekt – wymarzone drzwi można wykreować samemu, korzystając z konfiguratora na naszej stronie lub we współpracy z projektantem. Posiadamy rozbudowaną bazę modeli podstawowych, które mogą stanowić inspirację. Realizujemy każde marzenie, także to nietypowe. Znając wymiary oraz projekt, możemy przygotować dla Ciebie ofertę.
Zobacz również jak wycenić drzwi PIVOT.

Pomiar – nasi profesjonalni montażyści dokonają pomiarów otworu na miejscu inwestycji. Dzięki doskonałym właściwościom konstrukcyjnym aluminium, jesteśmy
w stanie wykonać drzwi, nawet o bardzo nietypowym kształcie i niestandardowych wymiarach. 

Produkcja – nasz zespół przystępuje do realizacji zlecenia, wykonując je ze szczególną precyzją, abyś mógł jak najszybciej cieszyć się swoimi własnymi drzwiami RK Exclusive Doors.

Przywiezienie towaru i montaż u klienta – gotowe drzwi dostarczamy do naszych dystrybutorów lub osobiście montujemy u Klienta.

Pamiętaj, że możesz liczyć na nasze pełne wsparcie przed- i posprzedażowe.
Wiemy, że zaprojektowanie drzwi, to nie tylko piękny wygląd zewnętrzny ale i doskonałe wnętrze. Może się to wydawać skomplikowane. Jednak jesteśmy do Twojej dyspozycji i z przyjemnością pomożemy Ci skomponować wyposażenie, które perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania i wymagania.

Skontaktuj się przez formularz:

Dodaj plik...